Kapat

2017’nin En Çok İzlenen 5 Filmi

Anasayfa
Enler 2017’nin En Çok İzlenen 5 Filmi

Her yıl bir sürü film çıkar ve merakla gişeye girilmesi beklenir iken bazı filmlerde sabırsızlıkla beklenip seyircilerini mutlu edemeyebiliyor. Giderek gelişen sinema dünyamızda ortaya güzel, tekrar tekrar izleyebileceğimiz filmlerin ortaya çıkması da insanı mutlu etmiyor değil. Bu listenin %90 yapımı Türk sinema filmleri ile oluşmasıyla berber aralarından 1 yabancı yapım bu listeye girebilmeyi başarmıştır. 2017 yılında en çok izlenen filmler ise aşağıda yer almaktadır. Buyurun beraber okuyalım.

Önerilen Yazı  En Çok Kazandıran 5 Meslek Hangileridir ?

 

 

5 Yol Arkadaşım

Başrollerini Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ‘ın paylaştığı film yaklaşık olarak 1 milyon 810 bin 581 kişi tarafından izlenmiştir.

 

 

4 Hızlı Ve Öfkeli 8

Hızlı ve öfkeli filminin izleyicileri ise tam olarak 2 milyon 656 bin 286 kişi tarafından izlenilmesiyle en çok izlenen filmlerin 4.sırasında yer almaktadır.

 

Önerilen Yazı  Dünya'nın En Değişik 5 Yemeği

 

3 Çalgı Çengi İkimiz

Ocak ayında vizyona girmiş olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir ‘in başrollerini üstlendiği bu film 2 milyon 798 bin 16 kişi tarafından izlenilmiştir.

 

 

2 Ayla

Türkiye’nin 2018 Oscar adayı olan ve Ekim ayının sonunda vizyona giren bu film yaklaşık olarak 4 milyon 615 bin 608 kişi tarafından izlenilmiştir.

Önerilen Yazı  Dünya'nın En Pahalı 5 Kahvesi

 

 

1 Recep İvedik 5

Yılın en çok izlenilen filmi Şahan Gökbakar ‘ın filmi olmuştur. Şubat ayında vizyona girmiş olan film yaklaşık olarak 7 milyon 437 bin 50 kişi tarafından izlenmiştir. 2017 yılının en çok izlenen filmi olmasının yanı sıra tüm zamanların en çok izlenen filmleri arasında da yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir