Kapat

5 Maddede Death Note’un En İyi Anime Olduğu Gerçeği

Anasayfa
Sanat 5 Maddede Death Note’un En İyi Anime Olduğu Gerçeği

2003 Aralık gösterime giren Death Note toplamda 37 bölümden oluşmaktadır. Bu bölümlerin her biri ise ortalama 20 dakikadan oluşmaktadır. Manga ‘sı ise 13 ciltten oluşmaktadır. Orijinal seriden bağımsız olarak Japon yapımı bir kaç filmi çıkmasına rağmen hiç biri animesi kadar beğenilmedi hatta rezalet olarak nitelendirildi.

Önerilen Yazı  Münir Özkul Hakkında Az Bilinen 5 Şey

 

 

Death Note’un Konusu.

Bu listeye Death Note’un muhteşem konusuyla başlamamak yazarına büyük ayıp olurdu sanırım. İlk sırada tabii ki Death Note’un muhteşem konusu var. İnanılmaz derecede zeki ve başarılı bir öğrenci olan Light’ın Ölüm Defterini bulmasıyla başlayan macera İnterpol tarafından açılan soruşturmaya dedektif L’ in de dahil edilmesiyle birbirlerine karşı orantısız zeka kullanan iki kahramanın amansız mücadelesini anlatır.

 

 

Death Note’un kendine çeken müzikleri.

Death Note’un soundtrackları bu soundtrack’ın seçimini yapmak bile benim için inanılmaz zor oldu çünkü her biri birbirinden güzel olan soundtracklar resmen sizi olay örgüsünün içine sokuyor.

Önerilen Yazı  Müzik Tarihinin En İlginç 5 Enstrümanı

 

 

Death Note’un dehşetül vahşet çizimleri.

Her karakterin birbirinden efsane çizimleri bu listenin olmazsa olmazıydı sanırım.

 

 

Death Note’un kendine has kuralları.

Hikayenin heyecanına heyecan katan Death Note kurallarını da unutmamak gerek tabii. Birden bire ortaya çıkan bu bilgilerin defter hakkında daha fazla bilgi edinmemize yardımı oldukça büyük.

Önerilen Yazı  2016 Yılında Çok Sevilen 5 Bilim Kurgu Filmi

 

 

Death Note’un çıkacak olan filmi.

Son olarak da Netflix’in aniden yayınladığı Death Note fragmanı. Bu fragman oldukça konuşuldu. Büyük beklentilere yol açan fragman kimilerini heyecanlandırsa da kimileri tarafından da Death Note’un büyüsünü bozabileceğini düşündü. Biz de sizin için basit bir anket hazırlamaya karar verdik.

Sizce bu film diğer filmler gibi Death Note 'un büyüsünü bozar mı ?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

“5 Maddede Death Note’un En İyi Anime Olduğu Gerçeği” üzerine 2 yorum

  1. Mehmet says:
  2. AhmtAkss says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir