Kapat

Beşiktaş Değeri En Yüksek 17-18 Sezonu 5 Oyuncusu

Anasayfa
Spor Beşiktaş Değeri En Yüksek 17-18 Sezonu 5 Oyuncusu

2 senedir üst üste şampiyonluk yaşayan ve taraftarlarını büyük bir sevince boğan Beşiktaş Jimnastik Kulübü futbol takımının başkanlığını yapan Fikret Ormanla da bir çok kez gündeme gelmektedir. Akıllıca transferler yapan Fikret Orman ve takımın teknik direktörlüğünü üstlenen Şenol Güneş yapılan yeni transferler karşısında takımını yeni sezona hazırlamaktadır. Şuanda da Şampiyonlar Liginde ülkemizi temsil eden takım Beşiktaş JK’dir. Yapılan onca transferlere göre sizler için hazırlamış olduğumuz Beşiktaş En Değerli Oyuncuları listemiz aşağıda yer almaktadır.

Önerilen Yazı  Pilates Yapmanın 5 Şaşırtıcı Faydası

 

 

5 Gökhan Töre

Beşiktaş Jimnastik kulübünden West Ham United takımına kiralık olarak giden Gökhan Töre’nin değeri 11.000.000’dur.

 

 

4 Jeremain Lens

Fenerbahçe Spor Kulübünde de oynamış olan Jeremain Lens Sunderland takımından Beşiktaş Jimnastik Kulübüne kiralık olarak geldi. Jeremain Marciano Lens ‘in değeri ise 11.000.000’dur.

 

 

3 Oğuzhan Özyakup

Taraftarlar tarafından takılan lakabı “Maestro” olan ve takımın kaptanlığını üstlenen Oğuzhan Özyakup ‘un değeri 12.000.000’dur.

Önerilen Yazı  Dünyanin En İyi̇ 5 Kadin Futbolcusu

 

 

2 Gary Medel

Inter futbol takımından alınan Gary Alexis Medel Soto isimli futbolcunun değeri ise 13.000.000’dur

 

 

1 Anderson Talisca

Frikikleri ve uzaktan vuruşları etkili olan ve taraftarların sevgisini kazanan futbolculardan biride Anderson Talisca ‘dır. Benfica’dan kiralık olarak gelen oyuncunun değeri ise 14.000.000’dur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir