Kapat

Dünyanın En İyi 5 Evi

Anasayfa
Enler Dünyanın En İyi 5 Evi
Dünyanın En İyi 5 Evi

Dünyada yaşayan günümüzde sayısız milyarder var. Bu insanlar en iyi yaşama alışkınlar. Dolayısıyla da evleri de en iyi olmak zorunda. Hal böyle olunca özellikle Amerika ve Avrupa, dilleri uçuklatacak dünyanın en pahalı ve en iyi evleriyle ünlü. Dünya emlak piyasasına baktığımızda bu dünyadaki en iyi evlerin dudak uçuklatan fiyatlarına rastlarsınız. Biz de bu yazımızda sizler için bu evleri araştırdık. Ücretiyle olduğu kadar muhteşem özellikleriyle Dünyanın en iyi evleri sıralamasında ilk beşe giren evleri sizin için listeledik. Gelin şimdi hep birlikte bu muhteşem evlerin hem özelliklerine hem de bu saydığımız konforlarından doğan inanılmaz fiyatlarına göz gezdirelim.

Dünyanın En İyi 5 Evi

İŞTE DÜNYADA EN İYİ 5 EV SIRALAMASI

Listemizin beşinci sırasında İngiltere Londra’da en pahalı evlerden biri olarak karşımıza çıkan Carlton House Terrace var. Modern mimari esintilerini içeren bu pahalı çatı katı her gün artan emlak değeriyle konforu, huzuru sahibine sunmaktadır. Dünyanın en pahalı çatı katı olan dünyadaki en iyi evlerin ise 5. sırasından listemize giren Carlton House Terrace’ın yaklaşık değeri 40 milyon sterlinlere varmış durumda. İç mekanıyla göz dolduran bu çatı katı evinin kendisine özel geniş bir park alanı olması da evin avantajlarından. Toplamda iki kat halinde yaşam alanı olarak tasarlanmış bu eşsiz dubleks çatı katı iki şef mutfağını, 4 yatak odasını ve birçok resepsiyon ve misafir odalarını içinde barındırmaktadır. Ayrıca iki cephesiyle ve çatı konumuyla etkileyici Londra manzarasını sahibine sunmaktadır.

Önerilen Yazı  Photoshop Alternatifi 5 Site

İŞTE DÜNYADA EN İYİ 5 EV SIRALAMASI

Listemizde yer alan dünyadaki en iyi evlerin 4. sırasında ise Amerika Birleşik Devletlerinin zenginlerin kenti olarak ta bilinen Beverly Hills‘te yer alan en pahalı yapılarından Fleur de Lys. Fleur de Lys sahip olduğu 15 banyosu ile adından farkıyla söz ettirmektedir. Girişimci bir bayan olan Suzanne Saperstein’ e ait bu evin 12 yatak odası, birden fazla tam donanımlı tiyatro salonu, balo salonu ve 15 adet banyosu vardır. Beverly Hills ‘e yolu düşen turistler tarafından en çok resmi çekilen bu evin yaklaşık değeri 125 milyon civarındadır.En İyi 5 Evi

Önerilen Yazı  Eski Araba Lastiklerini Değerlendirmenin 5 Farklı Yolu

DÜNYANIN EN İYİ EVİ VE ŞARAP BAĞLARI

Geldik dünyanın en iyi evleri sıralamamızın 3. sırasında ki hala satılık tabelasını barındıran bir evi olan Plazzo di Amore isimli evine. Gigi Hadid’in babası tarafından tasarlanan dünyadaki en iyi evlerin başında ve şu anda ki değeri yaklaşık 150 milyon dolar olan bu evin sadece eğlence alanının 1400 metrekare olduğunu söylememiz sanırım yanlış olmaz. Bu alanda bowling salonundan, tiyatroya kadar her şey var. 12 yatak odası, 23 banyosu da evin diğer özellikleri. Sahip olduğu özel bir üzüm bağıyla da yıllık 500 şişeye varan şarap üretimi yapacak kapasiteye sahip.

dünyadaki en iyi ev

en iyi evler

 

Amerika’da yer alan ve bu kıtanın en büyük evi unvanına 255 bin metrekarelik alanıyla sahip olan Fair Field evi Hampston’ da yer almaktadır. Bu unvanıyla ve fiyatıyla listemize dünyadaki en iyi evlerin sıralamasında 2. sıradan girmektedir. 250 milyon dolara varan değeriyle piyasadaki evin tamamlanması 5 yıl sürmüş. 29 yatak odası, 39 banyo, 3 lüks havuz, dev sinema salonu ve birçok spor faaliyetini yapacağınız alan mevcut. Ira Rennert şu andaki sahibi.

Önerilen Yazı  Dünya'nın En Değişik 5 Yemeği

Dünyanın en iyi evinin bahçesi

Ve işte Antilla yani dünyanın en pahalı evi. Hindistan’ın en zengini ve dünyanın da 5. Zengini olan Mukesh Ambani’nin olan bu şaheserin değerinin 1 milyar dolar olduğunu söylersek ne demek istediğimizi anlatmış oluruz. 3 helikopter pistinden, enerji tasarrufu sağlayan bitkilerle donatılmış alanlarına, SPA dan kar odasına dek aklınıza gelen her yaşam alanına sahip bir ev. Asya mimarisi özelliklerini taşıyan bu ev tabii ki 600 çalışanı ile idare edilebiliyor. Dünyadaki en iyi evlerin birincisi derken bu evden bahsettiğimiz kesin.

Dünyanın En İyi 5 Evi

“Dünyanın En İyi 5 Evi” üzerine 2 yorum

  1. Emre says:
  2. AhmtAkss says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir