Kapat

En Faydalı 5 Saç Yağı

Anasayfa
Kadın En Faydalı 5 Saç Yağı

Doğa mucizesi olan bazı yağlar saçlarınızda her ne sorun olursa olsun saçınızda sorunları düzeltmeye yardımcı olur. İşte o en faydalı sağ yağı ve sizler için hazırlamış olduğumuz ayrıntıları.

 

 

5 Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan cevizi yağı kuru saçların en iyi çözüm yoludur. Saçlarınızı nemlendirmek adına haftada 1 kere uygulayacağınız bu maske kepek sorununuz varsa onu da ortadan kaldırır.İçerisinde bulunan belirli vitaminler saçları güçlendirir. Hindistan cevizi yağı saçlara parlaklık katar.

Önerilen Yazı  Makyaj Yaparken Cildi Korumanın 5 Yolu

 

 

4 Yılan Yağı

Yılan yağı güçsüz ve yıpranmış saçları güçlendirmek adına kullanılan bir yağdır. Özellikle saçlarının hızlı uzamasını istiyorsanız bu yağ sizin için faydalı olacaktır. Özellikle seyrek saçlara sahip olan kişilerin seyrekleşen kısımlara haftada en az 2 kez olmak üzere 1 ay uygulayın. Bu yağı sürdükten sonra 2 saat bekletin ve ardından durulayın.

Önerilen Yazı  Antik Çağlardan Günümüze Gelen 5 Güzellik Tüyosu

 

 

3 Argan Yağı

Her saç tipi için uygun olan Argan yağı saçtaki elektriklenmeyi azaltır. Argan yağı hem saç diplerine hem de temiz halde olan saçların ucuna sürülerek uygulanabilir. Saçlara parlaklık katarak zayıf olan saç uçlarını güçlendirir.

 

 

2 Çörek Otu Yağı

Çörek otu yağı içerisindeki yağ asitleri sayesinde besleyici düzeyi oldukça yüksektir. Saçlarınıza sürebileceğiniz gibi salatalarınıza da lezzet katabilirsiniz. Çörek otu yağını dilediğiniz sıklıkta dilediğiniz gibi uygulayabilirsiniz.

Önerilen Yazı  Selülite Neden Olan 6 Şey

 

 

1 Ceviz Yağı

Ceviz yağı içerisindeki vitaminler sayesinde onarıcı bir etkiye sahiptir. Saçlarınızı kökten uca kadar besler ve kırıkların giderilmesine yardımcı olur. Mat saçları canlandırır ve hızlı uzamasına yardım eder. Saç derisinde egzama gibi sorunu olan kişiler içinde bir çözüm yoludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir