Kapat

Hakkımızda

5Madde internet sitesi okuyucularının her ortamda okuyabileceği ve okuyuculara eğlendirici,eğitici içerikler sunarak hazırladığı testler ile kullanıcılarını ve okuyucularını eğlendirmeyi amaçlar.

 

25.04.2017 ‘tarihinden itibaren açılan 5Madde internet sitesi süreklilik sağlayarak okuyucularıyla etkileşim halinde olmayı seven bir topluluk olacaktır. Bizleri var eden kullanıcılarımız olacak ve onları sıkmayacak şeyler paylaşmamaya özen gösterme konusunda buradan sözümüzü iletiyoruz.

 

Sosyal medya profilleri sayesinde yazılarımızdan haberdar olabilir dilerseniz de mail ile abone olarak her yeni çıkan içeriklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz. Bizler için sizin görüşleriniz en önemli sırada yer almaktadır. Dilerseniz de istediğiniz doğrultuda içerik oluşturduktan sonra editörün kontrolünden itibaren internet sitemizde içeriğin yayınlanmasını bekleyebilirsiniz. Artık 5Madde internet sitesinde sizinde bir içeriğiniz olabilir.

 

Amacımız vakit geçirirken hem eğlenmenizi hemde öğrenmenizi sağlamak olduğundan dolayı böyle bir internet sitesi açmaya karar verdik. Hem içerikleri oluşturuyor iken biz eğlenip, öğreniyoruz hemde bunları sizlere aktarır iken sizlere bir şey katabiliyor isek bu bizleri en çok mutlu eden şey oluyor ☺️. Bilgi paylaştıkça çoğalır. Eğlenceli hale getirildiğinde akılda kalır. Hepinize teşekkür ederiz.