Kapat

Medyum Ali Hoca Manevi İlimlerle Çare Oluyor

Anasayfa
medyum Medyum Ali Hoca Manevi İlimlerle Çare Oluyor
Medyum Ali Hoca Manevi İlimlerle Çare Oluyor

Manevi alemlerin enerjileri, dünya kuruldu kurulalı herkesin hayatında büyük bir etkiye sahip olmuştur. Kimi zaman savaşların gidişatını bile değiştirebilecek kadar özel olan bu enerjiler, sadece medyum hocalar ve bu işin ehli olan kişiler tarafından kontrol edilebilir. Bu kişilerse, tarihin her döneminde el üstünde tutulmuş, gaybi alemlerin enerjilerinin hayrından yararlanmak için bu isimlere başvurulmuştur.

Medyum Ali Hoca gibi, bu alanda hem eğitimli hem de uzun yıllardır tecrübe kazanmış olan medyumlar, her ne kadar manevi alemlerin en hassas konularından biri olan vefk yapan hocalar bulmak zor da olsa vefk ile alakalı pek çok uygulama yapmaktadır. Vefk, büyü çalışmalarının dışında kalan, yazımından kullanılan kağıda, mürekkebe kadar özel detayları içeren çok farklı bir uygulamadır. Manevi alemlerin enerjilerini direkt olarak dünyaya aktarabiliyor olması nedeniyle hem güçlü, hem de zordur.
Vefk yapabilmek için mutlaka yeterli tecrübeye sahip olunması gerekir. Eğer medyum hoca yeteri kadar tecrübe sahibi değilse, vefk konusunda ne kadar bilgili olursa olsun başarısız olacaktır. Ali Hoca gibi isimler, bilgilerini tecrübe ile birleştirebildikleri için başarılı vefk çalışmaları yapabilmekte.
Medyum Ali Hoca, uzun yıllardır gayb alemlerinin enerjilerini kullanmakta, yaptığı işlerde bu enerjileri kullanarak her konuda olumlu sonuç almakta. Gerek aldığı eğitimler, gerekse dünyanın her noktasından kendine başvuran kişiler sayesinde bunu başaran Medyum Ali Gürses, vefk konusunda da neredeyse kendisine başvuran herkesin manevi alemlerden dilediği gibi yararlanabilmesini sağlamakta.

medyum ali

Rızık açmadan kısmet açmaya, aşk ve sıcaklık çalışmalarından büyü bozmaya kadar birçok konuda manevi ilimlerle şifa olan Medyum Ali Hoca hakkında internetteki medyum yorumları sitelerinde de yüzlerce övgü yer alıyor. Ali Hoca bir röportajda gelen “İnsanlar en çok hangi dertten muzdarip?” sorusuna şöyle cevap veriyor:

“Bana gelen müşterilerin çoğunun isteği muhabbet, sıcaklık, geri getirme oluyor. %80’i bu şekilde diyebilirim. Geri kalanını ise sırasıyla rızık açma, kısmet açma, şans, bereket ve ikna konusunda oluyor. Örneğin ülkemizde mezhep veya sosyal statü farklılıkları sebebiyle birbirini sevmesine rağmen ailelerin kabul etmemesinden dolayı evlenemeyen çiftlerin sayısı çok fazla ve bu konuda ikna çalışmalarıyla sonuca ulaşıyoruz. Üzerinde büyü olup da bunu bozdurmak isteyenlerin sayısı da bir hayli fazla. Ancak bunları bakım çalışmasıyla tespit etmek ve büyünün türüne göre bir işlem hazırlamak önemli. Direkt arayıp bende büyü var bozdurmak istiyorum deyince direkt büyü bozma çalışmasına geçmekten ziyade öncelikle bakım yapıyoruz ve sonrasında hazırlanacak çalışma detaylarını danışana iletiyorum. Genelde çalışmalarda sonuç alma süresi 1-40 gün arası. Bazı çalışmalarda 1-28 güne, bazılarında 1-21 arasına iniyor. Ancak internette bazı medyumlukla alakası olmayan insanlar 24 saatte kesin çözüm, 72 saatte %100 garanti gibi reklamlarla insanların aklını çelip dolandırıyorlar. Bunlara karşı da insanlarımızı dikkatli olmaya çağırıyorum. 24 saat, 72 saat gibi kısa sürede sonuçları dünya üzerinde hiçbir çalışma vermemektedir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir