Kapat

Modası Asla Geçmeyecek 5 Saç Kesim Modeli

Anasayfa
Kadın Modası Asla Geçmeyecek 5 Saç Kesim Modeli

Moda kıyafetlerde hızlı bir değişim olmasına karşın saçlarda da aynı hızla ilerler. Her ne kadar yeni yeni trendler gelse bile asla vazgeçilemeyen bazı modeller bulunur. Bazı saç kesimleri kısa olmasına karşı kullanımları ve görüntüleri oldukça güzeldir. Hemde saçları uzun olan fakat onlara zaman harcamaktan tükenmiş kadınlara uygun saç kesimleri vardır. Ne olursa olsun her zaman geçerli ve modası geçmeyecek saç modelleri hala yaşamını sürdürür.

Önerilen Yazı  Menopoz Döneminde Cildinize İyi Bakmak İçin 5 Önemli İpucu

 

 

Deniz Kızı Dalgası

Uzun süredir popülerliğini koruyan saç modellerinden birisidir. Saçlarınızda katlı ve dalgalı deniz kızı saç modeli önümüzdeki senelerde de popülerliğini koruyacak gibi. Orta boy ve uzun saç modellerinde uygulandığında muhteşem sonuçlara ulaşan bu saç kesimini saç şekillendirici ürünlerle kullandığınızda 5 dakikada ulaşabilirsiniz.

 

 

Küt Saç Kesimi

Kulağın altında biten ve omuzlara kadar uzayan küt saçlar uzun süre boyunca popüler olacak ve halada popüler gibi. Bu saç kesiminin diğer bir adı ise bob saç kesimidir. Bu saç modeli neredeyse her insana uygundur. Bu saç modelini yandan ayırdığınızda günün her saati kullanabileceğiniz bir model haline gelir.

Önerilen Yazı  Tuzun Güzellik Amaçlı 5 Kullanımı

 

 

Uzun Katlı Saç Kesimi

En çok rağbet gören saç modelleri arasındadır. Kısa ve sık katlar olarak kullanılan uzun saç katmanları hem kıvırcık hemde düz saçlar için uygunudur. En kısa saç katının omuzlarda olduğu saç kesimi hacim verirken modern bir görünüme ulaşmanızı sağlar.

 

 

Kırpık Kahkül Saç Kesimi

Düşünülenin aksine uçları düz kahküllerin modası geçmiş değil fakat önümüzdeki senelerde de oldukça sevilecek saç modellerinden. Hem uzun hem de kısa saç modelleriyle kullanabileceğiniz türde bir kesimdir. Yalnızca bu kahkül modelini kaşlarınızdan yukarıda kesmeniz ve uçlarını asimetrik olarak ayarlamanız yeterlidir.

Önerilen Yazı  Siyah Noktalara Karşı 5 Çözüm Yolu

 

 

Kahküllü Küt Saç Kesimi

Bu senelerde en modern küt saç kesim modellerinden birisidir. Eğer sizde saçlarınızı bu tarz bir kesim yapmak istiyorsanız kahküllerinizi kırpık bir şekilde kestirmeyi tercih edin. Bu şekilde saç kesiminiz ve modeliniz ortaya çıkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir