Kapat

Netflix ‘in En Popüler 5 Dizisi

Anasayfa
Sanat Netflix ‘in En Popüler 5 Dizisi

2016 yılının Ocak ayından bu yana ülkemizde hizmet veren Netflix, internette bağlanabildiğiniz cihazlardan hizmet verebilmektedir. Birçok dizi, film ve belgesel içeriğiyle Türkiye’de de gün geçtikçe ilgi toplamaktadır.

 

Basit bir kullanıma sahip olan Netflix sayesinde donma, bulanıklık, ses sorunu ya da hata verme gibi durumlarla karşılaşmadan birçok film ve diziyi izleyebilmekteyiz. Ülkemizde artan yabancı dizi izleme oranını göz önüne aldığımız zaman Netflix dizileri içinde bakalım en popüler diziler hangileri ? 2017 yılına göre derlediğimiz bu yazı, 2017 yılındaki en popüler dizileri göstermektedir.

Önerilen Yazı  Son 5 Yılın En İyi 5 Bilim Kurgu Filmi

 

 

5 Narcos

https://www.youtube.com/watch?v=U7elNhHwgBU

Uyuşturucu imparatoru olan Pablo Escobar’ın hayatından uyarlanan Narcos dizisi listenin başında yer alıyor. Türkiye’de oldukça büyük bir hayran grubu var diyebiliriz. 3 sezonu ile ortalığı kasıp kavurduktan sonra izleyici 4. sezonu merak içinde bekliyor olmalı.

 

 

4 Black Mirror

https://www.youtube.com/watch?v=5ELQ6u_5YYM&t=4s

Black Mirror, 3. sezonla beraber Netflix’e geçiş yapmıştır. Bu dizinin her bölümünde teknoloji ile evrilen distopik hikayeler anlatılmaktadır. Tam bir konu bütünlüğü olmadığı için istediğiniz yerden izleyebilirsiniz. Bu dizi oldukça popüler olduğuna göre insanlar korkutucu ve rahatsız edici şeyleri seviyor olmalı.

Önerilen Yazı  Aklımızda Yer Etmiş 5 Çizgi Film

 

 

3 Stranger Things

https://www.youtube.com/watch?v=XWxyRG_tckY

2 sezondur yayınlanan Stranger Things, Netflix dizileri arasında ilk üçte. İzleyiciler 3. Sezonunu sabırsızlıkla bekliyor. Hawkins kasabasında geçen tuhaf olayları konu alan dizide süper güçleri olan bir çocuk ve 3 arkadaş Will Byers’ı bulmak için çabaladı. 3. Sezonda bizi nelerin beklediği ise merak konusu.

 

 

2 Sense8

Popüler Netflix dizilerinden birisi olan Sense8 ise dünyanın çeşitli yerlerindeki sekiz yabancının aslında birbiri ile bağlantılı olduklarını keşfetmesi ile ilerleyen bir dizidir. Sadece 2 sezon sürsede Netflix’in en popülerlerinden birisi oldu.

Önerilen Yazı  5 Maddede Death Note'un En İyi Anime Olduğu Gerçeği

 

 

1 13 Reasons Why

https://www.youtube.com/watch?v=JebwYGn5Z3E

Dizi adını hızla duyurarak popülerler arasında yerini almış. Ölmek İçin 13 Sebep olarak çevrilen dizide, Hannah Baker’ın intaharındaki sır perdesi aralanıyor. Ölmeden önce bazı kasetler dolduran Hannah’ın ölümünün sebebi araştırılıyor.

 

“Netflix ‘in En Popüler 5 Dizisi” üzerine 1 yorum

  1. İlkan says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir