Kapat

Photoshop Alternatifi 5 Site

Anasayfa
Enler Photoshop Alternatifi 5 Site

Birbirinden hoş tasarımlar yapmak ya da mevcut fotoğraflar üzerinde oynamalar yapmak her birimizin temel istekleri arasında yer alıyor. Ancak çoğu insan, tüm bunları yapmak istemesine rağmen Photoshop bilgisi kısıtlı olduğu için yapmaya yanaşmıyor. OYsa ki photoshop’a alternatif birçok farklı uygulama söz konusu. Siz de bu uygulamaları kullanarak En rahatlıkla herhangi bir program bilgisi olmadan tasarımlar yapabilir ya da mevcut fotoğraflarınızı çok daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Önerilen Yazı  2017'nin En Çok İzlenen 5 Filmi

İşte photoshop yerine kullanabileceğiniz birbirinden işlevsel 5 program

1- Polarr

Instagram’da en güzel fotoğrafları paylaşmak, onları farklı efektler ile süslemekten hoşlanıyorsanız Polarr tam olarak aradığınız program olabilir. İçerisindeki her bir özelliği ücretsiz olarak sunan Polarr ile rahatlıkla fotoğraflarınızı bambaşka bir hale getirebilir ve onlara hoş dokunuşlar katarak, alacağınız likeların sayısını arttırabilirsiniz.

2- PicMonkey

Sosyal medya için fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz bir diğer araç ise PicMoney. Hemen hemen photoshop ile yapabileceğiniz her şeyi yapmaya imkan veren PicMonkey, tam anlamıyla bir Instagram, Twitter gibi platformlar için tasarlanmış bir araç. Siz de hemen deneyerek sosyal medya fenomenliğine ilk adımı atabilirsiniz.

Önerilen Yazı  Dünyadaki En Büyük 5 Nehir

3- Canva

En popüler tasarım araçlarından bir tanesi olan Canva, tasarım yapmak istediğiniz her alan için birbirinden farklı hazır şablonları size sunarak işinizi kolaylaştıran detayları ekliyor. Bununla birlikte sürükle-bırak özelliği sayesinde de hiçbir şekilde program kullanma bilgisine ihtiyaç olmadan kullanabilirsiniz. Kısacası, canva ile birbirinden farklı tasarımları rahatlıkla yapmanız mümkün.

4- Paint.Net

Paint’in daha gelişmiş bir versiyonunu arıyorsanız, Painet.net aradığınız tercih olabilir. Oldukça basit ve kullanışlı bir yapıya sahip olan Paint.net, en az program bilgisine sahip olan kişilerin bile rahatlıkla kullanabileceği bir program. Fakat paint vari program olduğu için Paint.net ile sınırsız tasarımlar yapmanız ne yazık ki mümkün değil.

Önerilen Yazı  Dünyanın En Lezzetli Yemeklerine Sahip Olan 5 Ülke

5- Affinity

Mac kullanıcısı iseniz ve Photoshop yerine daha ucuz bir alternatif arıyorsanız, Affinity tam olarak ihtiyacınız olan program olabilir. Photoshop çalışma dosyaları dahil birçok farklı formattaki dosyayı kolaylıkla açabiliyor olması da Affinity programını türdeşleri arasında bir adım daha öne çıkarmayı sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir