Kapat

Pırlanta Yüzük Rehberi

Anasayfa
Kadın Pırlanta Yüzük Rehberi

Pırlanta ürün satın alırken bir marka güvencesiyle satın almanız ürün kalitesi ve ileride sorun yaşamadan pırlanta ürününüzü kullanmanız açısından önemlidir. Bu kapsamda sektörün önde gelen markalarından Koçak Pırlanta, müşterilerine 60 yılın vermiş olduğu deneyimle kalite ve hizmeti bir arada sunmakta. Koçak Pırlanta markasına ait pırlantalı mücevherlere bayilerinden ulaşabileceğiniz gibi 7/24 size hizmet sunmak üzere kurulmuş internet mağazasından da ulaşabilirsiniz. İnternet mağazasında her talebe cevap verebilecek nitelikte çeşitli karat değerlerinde ve modellerde pırlanta yüzük seçeneklerine ulaşmak mümkün. Gelin bu modelleri biraz inceleyelim;

Önerilen Yazı  Saçlar İçin Yaptığımız 5 Hatalı Alışkanlık


Bir çok kadının tercih ettiği, alyanslarıyla da uyum sağlayacak klasik model pırlanta tektaş yüzük ürünleri 0.08 karattan 0.50 karata kadar sitede yer alıyor. Ellerinizin güzelliğine eşlik edecek en uygun karat değerinde pırlanta tektaş yüzüğü site üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Üstelik pırlanta tektaş yüzük ve pırlanta beştaş yüzük siparişleriniz size özel olarak üretilerek 3 iş gününde kargoya teslim ediliyor. Kargolama işlemi Yurtiçi Kargo ile sigortalı olarak yapıldığı için ürün size %100 güvenli bir şekilde ulaşıyor.

Önerilen Yazı  Saç Bakımında Etkili 5 Doğal Yağ

 

Klasik model pırlanta tektaş yüzüklerin dışında farklı zevklere de hitap edecek pırlanta tektaş yüzük modelleri de

mevcut.

 

Pırlanta tektaş yüzük seçerken model tercihinin yanı sıra dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik ise pırlantanın renk ve berraklık değeridir. Sitede yer alan pırlanta tektaş yüzüklerde her model pırlanta yüzük için H ve F renk seçeneği ile farklı tercihlere de hitap edilmektedir. Pırlanta yüzüklerde SI berraklık derecesinde olan pırlanta taşlar bulunurken VS berraklık derecesinde pırlanta taş bulunan yüzükler de mevcut.

Önerilen Yazı  Yıpranmış Ellere 5 Bakım Yolu

 

Pırlanta tektaş yüzük modellerindeki gibi pırlanta beştaş yüzük kategorisinden gerçekleştireceğiniz yüzük siparişleriniz de size özel olarak üretilerek 3 iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Yine pırlanta beştaş yüzüklerde de her model için H ve F pırlanta taş rengi seçeneği bulunmaktadır.

 

 

İnternet mağazasında alışılmış pırlanta tektaş yüzük modellerinin yanında fantezi tasarımlara sahip birden fazla pırlanta taş barındıran ya da safir, yakut, zümrüt gibi değerli renkli taşlarla süslenmiş pırlanta yüzükler ve tamtur pırlanta yüzük modelleri de yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir