Kapat

Revizyon Burun Estetiği

Anasayfa
Kadın Revizyon Burun Estetiği

Revizyon burun estetiği daha önce operasyon görmüş ameliyat edilmiş bir burnun hem doğal işlevini hem de estetik olarak biçim olarak görünüşünü daha iyi hale getirmek bir nevi tamir etmek onarmak amacıyla yapılan cerrahi bir müdahaledir. Günümüzde bir çok kişi burun ameliyatı yaptırmakta ve bu ameliyat gerçekleştikten sonra hem nefes alıp verme de zorluk yaşıyor hem de ameliyattan sonra oluşan burun biçiminin estetik açıdan görünümünü beğenmeye biliyor. Böyle bir durum olduğu taktirde tabii ki ikinci bir burun estetiği operasyonu kaçınılmaz hale geliyor.

Önerilen Yazı  Hamilelikte Çatlakları Önlemenin 5 Yolu

 

Burun estetiği operasyonu tüm plastik cerrahi operasyonların en zor olanı ve en tehlikeli olanıdır. Bu nedenledir ki burun estetiği operasyonlarında doktor seçiminin çok fazla önemi vardır. Seçeceğiniz herhangi yanlış bir doktor nefes dengenizi bozabilir veya burnunuzun görünüşünü daha da olumsuz yönde etkileyebilir. Bu konuda alanında uzman olan Doçent Dr. Ozan Seymen bu gereksiniminizi  fazlasıyla karşılayacaktır.

Önerilen Yazı  Kırık Saç Uçlarını Onarmanın 5 Çözüm Yolu

 

Doçent Dr. Ozan Seymen, 2012 yılında Avrupa kulak burun boğaz baş ve boyun cerrahisi yeterlik belgesi almaya hak kazanarak diğer meslektaşlarına açık ara önde olduğunu net olarak belirtmiştir. Burun estetiği öncesindeki burnumun biçiminden yola çıkacak olursak hemen hemen burnumun yapısı bir burun altı olmasından neredeyse çıkmış hale gelmişti. Doçent Dr. Ozan Seymen ile tanışıp yaptırdım ameliyat sonrasında burnum sanki bir özel ustanın kaleminden çıkmış gibiydi. Ayrıca daha önce yaptırdığın burun estetiği ameliyatı sonrasında oldukça uzun bir süre nefes darlığı yaşamıştım. Örnek veriyorum merdiven çıkarken fazlaca nefesimin daralması  uyku esnasında nefesimde yetersizlikler olması hatta bu nefes daralmaları öyle bir raddeye gelmişti ki uykumdan uyandığım geceleri de hatırlıyorum. Doçent Dr. Ozan Seymen’e revizyon burun estetiği yaptırdıktan sonra uzun zaman sonra nefes rahatlığıyla uyumanın keyfini bir kez daha tatmış oldum.

Önerilen Yazı  Güzel Kaşlar İçin 5 İpucu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir